Profesjonalne partnerstwo
w świecie biznesu

zaloguj się do

Nasz zespół

Jesteśmy zgranym zespołem

Bartosz Midura

Partner Zarządzający /Menedżer Emporium Consulting Absolewent Prawa oraz podyplomowych studiów menedżerskich. Specjalizuje się w zagadnieniach Prawa Wspólnotowego i projektach inwestycyjych dofinansowanych z Funduszy Europejskich. Współautor licznych wniosków o dotację, biznes planów oraz studiów wykonalności. Prelegent podczas konferencji i szkoleń poświęconych tematyce dotacji. Autor publikacji min: w Gazecie Prawnej oraz portalu Money.pl. Od kilku lat jest ekspertem w zakresie dotacji dla jednego z największych banków w Polsce. W Emporium Group sprawuje funkcję Prezesa Zarządu.

Sylwia Wójcik

Partner Zarządzający / Menedżer Emporium Finanse Od wielu lat związana z branżą finansową. Ekspert w zakresie źródeł finansowania MŚP oraz produktów hipotecznych. Coach oraz trener podczas licznych szkoleń o tematyce bankowej. Zdobyte wieloletnie doświadczenie oraz cechy osobowości wskazują, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Budując świetnie współpracujący zespół współtworzy rodzinną atmosferę. Jej motto: \"Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze\". W Emporium Group sprawuje funkcję vice Prezesa Zarządu.

Małgorzata Iwanicka

Asystentka Zarządu

Magda Szczypkowska

Certyfikowana Księgowa Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na kierunku Finanse i Rachunkowość. Ukończyła program Master Studies in Finance nauczany w języku angielskim. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Nr: 66109/2014. Pracuje dla Emporium Group Sp. z o.o. od 2011 roku, systematycznie podnosząc swoje kwalifikacje. Jest szczęśliwą mamą, która dzięki przyjaznej firmie może łączyć \"zawód\" matki małego dziecka z zawodem księgowej.

Karolina Bernaciak

Specjalista ds. Finansów Od ponad 7 lat specjalizuje się w doradztwie dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wcześniej związana z branżą ubezpieczeniową. Specjalizuje się w analizie finansowej osób fizycznych oraz mikro i małych firm. Ukończyła kurs w Akademii Trenerów Sprzedaży ,, Psychologia dla Trenerów\" o tematyce ,, Model rozwoju kompetencji sprzedaży oraz Etapy sprzedaży Handlowych\". Odbyła liczne szkolenia z zakresu finansów zarówno w bankach jak i innych instytucjach finansowych. Jest osobą komunikatywną, profesjonalną oraz optymistycznie nastawioną do życia.

Być może to miejsce czeka na Ciebie ?!

Dołącz do Nas !!!